Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!

AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Mikuru vs Yuki

In jos 
AutorMesaj
BlitzZMay
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 630
Varsta : 24
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 19190
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/11/2008

MesajSubiect: Mikuru vs Yuki   Mier Mai 20, 2009 8:16 pm

Amandoua au cam acelasi rol in anime, insa cu o mentalitate diferita si un stil de asemenea, diferit. In timp ce Mikuru e genul de fata plangacioasa, imatura dar smexy trexy *oh yea xDD*, Yuki e tacuta si calculata, mereu gasind'o retrasa si citind carti. Ambele personaje mi'au atras atentia si sincer nu prea stiu pe cine as putea alege x.x
Uneori zic Yuki, in timp ce alteori spun Mikuru...
Deseori tind spre Yuki insa. Trebuie sa recunosc ca Mikuru nu e genul meu favorit de personaj, insa in acest anime pot spune ca mi'a placut.

Did you know?
The paralyzed puppets died
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegalaxy.forumz.ro
Doppelganger
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 212
Varsta : 26
Localizare : Japan...:P
Stare de spirit : Crazy
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 18682
Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/11/2008

MesajSubiect: Re: Mikuru vs Yuki   Mier Mai 20, 2009 8:42 pm

Mie chiar imi sunt putin antipatice personajele si persoanele fraiere,plagacioase si mai stiu eu cum exact ca Mikuru insa Yuki e prea matura si cum ai zis si tu,tacuta si nici genul asta de personaj nu imi place XD
Dar dintre aceste doua personalitati,o agreez mai mult pe a lui Mikuru >.> desigur daca trebuie sa aleg ca altfel nici una dintre ele nu as alege XDDDDDDD

Nina Williams
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ancafe.wikiforum.ro/

Mikuru vs Yuki
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Galaxy :: Anime time! :: Anime Series :: The melancholy of Haruhi Suzumiya-
Mergi direct la: